Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Elektrinė rūkykla dragON E101 su dūmų generatoriumi, 70 l
450,00 €
450,00 EUR/vnt.
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Dūmų generatorius dragON JET 4 LIGHT su pelenų iškratymo funkcija ir elektrine orapūte dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla dragON PLYWOOD NATURE – berėmė, modulinė, su skaitmeniniu valdikliu, 320 l
1 035,37 €
1035,37 EUR/vnt.
Berėmė rūkykla dragON PLYWOOD NATURE su skaitmeniniu valdikliu, 200 l
853,66 €
853,66 EUR/vnt.