Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
dragON rinkinys rūkyklai - elektriniai moduliai su skaitmeniniu valdikliu ir dūmų generatorius JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/vnt.
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Purkštukas LONG, skirtas dragON JET dūmų generatoriams, Nr. 330144 ir 330146
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Rūkykla dragON PLYWOOD NATURE – berėmė, modulinė, su Wi‑Fi valdikliu, 320 l
1 212,20 €
1212,20 EUR/vnt.