Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Vyšnių ir trešnių kauliukų išėmėjas (pakuotė – plėvelėje)
6,49 €
6,49 EUR/vnt.
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini®
Vyšnių ir trešnių kauliukų išėmiklis
5,02 €
5,02 EUR/vnt.