Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5 l stiklainis trauktinėms ir užsukamas dangtelis su rankena
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Stiklainis TO 2 L, fi 82/6 su spalvotu užsukamu dangteliu + žnyplės
3,97 € 3,07 €
3,07 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Stiklainis Twist-off 150 ml Cztery kąty fi 53 su juodu dangteliu, 6 vnt.
5,34 €
0,89 EUR/vnt.