Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Bendrojo rūgštingumo matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Kamštis iš kamštienos 33/30 mm
0,66 €
0,66 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kamštis iš kamštienos 23/18 mm 100 vnt.
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Kamštis iš kamštinės žievės 30/25 mm
0,46 €
0,46 EUR/vnt.