Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Butelis Gallone 1L su užsukamu kamšteliu be pintinės
2,90 €
2,90 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml