Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg