Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg