Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
18,31 EUR/kg
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg