Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Laužui skirtas trikojis su grotelėmis, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8