Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Termometras konservavimui (0 °C iki +100 °C) 22 cm
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m