Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10