Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
234,00 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
184,29 EUR/kg