Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml