Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
11,90 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
55,33 EUR/kg