Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.