Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla – ŠEIMYNINĖ
77,80 €
77,80 EUR/vnt.
dragON rinkinys rūkyklai - elektriniai moduliai su skaitmeniniu valdikliu ir dūmų generatorius JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
dragON rinkinys rūkyklai – IQ moduliai su Wi-Fi ir dūmų generatorius JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Dūmų generatorius dragON JET 4 LIGHT su pelenų iškratymo funkcija ir elektrine orapūte dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
108,30 €
108,30 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 1 LONG su elektrine pompa
88,78 €
88,78 EUR/vnt.