Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
94,00 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg