Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
L-obuolių rūgšties kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Universalios vyno mielės, 20 ml
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Bendrojo rūgštingumo matavimas
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg