Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Medinės žnyplės 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/vnt.
Medinės žnyplės, 22 cm
0,83 €
0,83 EUR/vnt.