Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.