Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg