Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Balkoninė rūkykla su termometru
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8