Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
5,73 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8