Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E – malkomis kūrenama medinė, su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
580,49 €
580,49 EUR/vnt.
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E, medinė, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
573,17 €
573,17 EUR/vnt.
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
5,20 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg