Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
dragON JET 2 dūmų generatorius su pelenų stalčiumi ir orapūte
104,63 €
104,63 EUR/vnt.