Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10