Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Universalus rinkinys – balkono rūkykla
60,72 € 42,44 €
42,44 EUR/vnt.
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5