Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg