Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
5,20 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg