Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
45,16 EUR/l
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg