Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
8,07 €
2,02 EUR/vnt.