Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8