Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.
dragON JET 2 dūmų generatorius su pelenų stalčiumi ir orapūte
104,63 €
104,63 EUR/vnt.