Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg