Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Sūrių rūkymo tinklelis, ilgis 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Brewkit Coopers 86 Days Pilsner
9,92 €
9,92 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
8,24 €
8,24 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Draught
7,95 €
7,95 EUR/vnt.