Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg