Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml